Монтана се върна в елита след 4:1 над Дунав

You already voted!

БГФутбол, Спорт

публикувана от Alex Popov на 18 юли, 2020

Още от БГФутбол:

Монтана надигра Дунав с 4:1 в бараж за оставане/влизане в efbet Лига на стадион „Славия“ в столицата.  Така тимът се върна в елита след три сезона отсъствие. Дунав пък изпадна след 4 сезона в елита.

Втородизивионният състав не остави никакви съмнения в превъзходството си на терена през целия мач. Монтана поведе с два гола още до почивката. Техни автори станаха Владимир Айтов и Тони Тасев.

През втората част Николай Минков и Атанас Илиев вкараха още две попадения за втородивизионния тим. После Фернандо Енрике реализира почетния гол за русенци.

Днес е и вторият бараж. В него Септември играе с Царско село от 20:00 часа на стадион „Българска армия“.