Снимка: ЕРА/БГНЕС

Футбол, Спорт

публикувана от Alex Popov на 17 юли, 2020

Още от Футбол:

Интер излезе на второ място в Серия А, след като разби последния СПАЛ с 4:0 като гост в последен мач от 33-ия кръг. Нерадзурите имат 71 точки, шест по-малко от лидера Ювентус. СПАЛ заема последно място в класирането с 19 точки, на 11 от спасенето. До края остават пет кръга.

На „Стадио Паоло Маца“ Интер контролираше събитията от самото начало, но успя да стигне до гол едва в 37-та минута. Тогава се разписа Антонио Кандрева. Преди това домакините дори удариха греда.

След почивката защитата на СПАЛ допусна повече грешки и допусна нови три попадения. Те бяха дело на Кристиано Бираги, Алексис Санчес и Роберто Галярдини.

В другия мач от вчера Торино победи Дженоа с 3:0 и са отдалечи на осем точки от опасната зона. Генуезците остават точно над зоната на изпадащите с 30 точки.